O nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie swoją siedzibę posiada przy ulicy Człuchowskiej 60, jako Ośrodek wypoczynkowy, a także Stadion Osir, który mieści się przy ulicy Szkolnej 23, jako obiekt sportowy. Realizuje zadania w dziedzinie sportu, turystyki, rekreacji i wypoczynku. Położony jest w województwie pomorskim, powiecie człuchowskim, Gminie Przechlewo nieopodal lasów, pięknych jezior, szlaku kajakowego rzeki Brdy.

Na terenie Ośrodka wypoczynkowego znajduje się strzeżone kąpielisko z pomostami oraz wypożyczalnią sprzętu pływającego. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w pole namiotowe, campingowe z licznymi wiatami, miejscami na ognisko, wiatą gastronomiczną.

Goście mają również do dyspozycji domki drewniane- letniskowe, pokoje dwuosobowe nad wypożyczalnią, a także domki murowane- całoroczne oraz pokoje nad recepcją. Łącznie na 76 miejsc noclegowych w sezonie letnim oraz 34 miejsca noclegowe całoroczne. Pokoje i domki są 2-6 osobowe.


Dla zwiększonej atrakcyjności gość posiada dostęp do placu zabaw dla dzieci, boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki plażowej, siłowni zewnętrznej, plenerowej, sauny. Na terenie ośrodka znajduje się również pełen węzeł sanitarny w postaci natrysków z ciepłą wodą, toalet publicznych, zmywalnia naczyń, a dostęp do strzeżonego parkingu.


W ramach sportu i rekreacji oraz udoskonalenia oferty do dyspozycji gościa jest odpłatny dostęp do wypożyczenia sprzętu sportowego, sprzętu wodnego oraz sprzętu turystycznego w postaci: rowerów miejskich, rakiet tenisa ziemnego i stołowego, kijów Nordic Walking, kajaków, canoe, rowerów wodnych, łodzi wędkarskich, leżaków, krzeseł. Gmina Przechlewo posiada bezpieczne trasy pieszo-rowerowe, piękne krajobrazy i zjawiskową przyrodę.


Na terenie pola namiotowego znajduje się punkt gastronomiczny „Goodvalley”,
w Przechlewie: restauracja „Podano do stołu”, pizzeria „Emka”, restauracja „Kociołek Smaków”.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie zapewnia cudowny klimat, niezapomniane wrażenia, aktywny wypoczynek, zabawę w pięknym miejscu, miłą i życzliwą kadrę pracowniczą.

© 2021 OSiR Przechlewo  IDesigned by PrintVisionIPowered by Quick.CMS